ZKO Luková

ZKO Luková

Naše ZKO je vlastníkem krásného, prostorného cvičiště s velmi pěkným technickým vybavením (klubovna, kantýna, WC, sprchy s teplou vodou) a díky tomuto zázemí je organizace každoročně pořadatelem mnoha výcvikových akcí . Věnujeme se všestrannému výcviku psů (tedy sportovní kynologii) – nácviku poslušnosti, sportovní obrany a pachových prací podle národního i mezinárodního zkušebního řádu.

Web
ZKO Luková
ZKO Žamberk

ZKO Žamberk

Zabýváme se služebně-sportovním výcvikem psů, dále základní výchovou psů všech plemen i "neplemen", velkou popularitu má v naší organizaci agility.

Pořádáme závody ve služebně-sportovním výcviku a agility, zkoušky dle NZŘ, IPO, SchH, kurzy základního výcviku psa pro veřejnost, letní výcvikové tábory a soustředění, výcvikové semináře.

Web
ZKO Žamberk
ZKO Lanškroun

ZKO Lanškroun

Náše ZKO se nachází u koupaliště v Lanškrouně na nově vybudovaném cvičišti nad restaurací "Na mlýně". Zakladatelem kynologického klubu v Lanškrouně je p.Mareš na původním cvičišti ve Třešňovci. Nový cvičák stavíme od roku 2004, naši členové zde odpracovali 3000 brigádnických hodin, a nyní je téměř hotov. Cvičíme každou neděli a to pro členy i nečleny. Přijít může každý s očkovaným pejskem a s pamlsky.

Web
ZKO Lanškroun
ZKO Č.T. Podhorka

ZKO Č.T. Podhorka

Naše organizace může také všem zájemcům o sportovní kynologii nabídnout možnost pořádání různých chovatelských akcí jako jsou zejména svody, bonitace nebo výstavy, na cvičební ploše 10.000 m2 a pokud bude třeba i další rozlehlé prostory přilehlé k našemu cvičišti, kompletní vybavení překážkami, příslušenstvím, klubovnou s možností občerstvení, 30 odkládacích kotců pro psy a parkoviště přímo u cvičiště, proškolené instruktory a figuranty. Cvičební plocha se nachází přímo u řeky Třebovky, kde jak psi, tak i jejich majitelé jistě ocení možnost koupání.

Web
ZKO Č.T. Podhorka
ZKO Vysoké Mýto

ZKO Vysoké Mýto

Naše kynologická organizace se zabývá sportovním výcvikem psů všech plemen podle zkušebních řádů platných v České republice ve smyslu stanov Českého kynologického svazu, výcvikem agility a zájmovou kynologickou činností pro širokou veřejnost.

Web
ZKO Vysoké Mýto
ZKO Choceň

ZKO Choceň

sme základní kynologická organizace s dlouholetou tradicí výcviku psů.
- výcvik poslušnosti, obran a pachových prací
- příprava služebních a pracovních plemen k vykonání výkonnostních zkoušek, převážně NZŘ
- příprava na svod, bonitaci nebo výstavu
- příprava služebních a pracovních psů pro uplatnění v ozbrojených složkách a soukromých bezpečnostních agenturách
- a další

Web
ZKO Choceň
ZKO Ústí nad Orlicí

ZKO Ústí nad Orlicí

- výcvikové kurzy pro začátečníky, širokou veřejnost a pro psy všech plemen (výchova štěňat, základy poslušnosti)
- výcvik psů pro pokročilé
- přípravu na výstavy, bonitace a zkoušky
- kynologickou poradnu (teorie výcviku psů, správné krmení, koupě štěněte atd)
- výcvik sportovní kynologie (stopa, poslušnost, obrana)

Web
ZKO Ústí nad Orlicí
ZKO Náchod

ZKO Náchod

KO Náchod je členem ČKS - Českého kynologického svazu prostřednictvím Královéhradecké KKO (krajské kynologické organizace), jejímž jsme řádným členem.

Český kynologický svaz je členem mezinárodní kynologické organizace FCI - Fédération Cynologique Internationale prostřednictvím ČMKU - Českomoravské kynologické unie.

Web
ZKO Náchod
ZKO Náchod - Sport

ZKO Náchod - Sport

Na našem cvičišti se věnujeme výcviku všech plemen a to od základní poslušnosti, až po přípravu psů na různé kynologické zkoušky a soutěže. S využitím pozitivní motivace v podobě pamlsků, pochvaly a správného přístupu dokážeme vychovat opravdového psího kamaráda, kterého cvičení baví.

Web
ZKO Náchod - Sport
ZKO Javorka

ZKO Javorka

Zaměření naší ZKO je poněkud netypické a tím odlišné od ostatních kynologických organizací. Přestože je naše organizace jednou z nejmladších v regionu, dosáhla v minulých letech opravdu vynikajících úspěchů. Zásluhu na tom mají především velmi úspěšní výcvikáři, s praxí i 22 let v oboru a se zkušenostmi nejenom z naší, ale i světové kynologie. Jako jediná v kraji disponuje naše ZKO pouze s výcvikáři s dosaženou 1. výkonnostní třídou.

Web
ZKO Javorka
ZKO Litomysl

ZKO Litomyšl

... oficiálně Základní kynologická organizace č. 327 - Litomyšl

... neoficiálně Parta nadšenců, kteří se věnují sportovnímu výcviku, chovatelství a kynologii vůbec. V současné době máme zhruba 30 členů. Scházíme se v příjemném oploceném areálu s klubovnou.

Web
ZKO Litomyšl